خانه اخبار فوتسال جام رمضان

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

فوتسال جام رمضان

پرونده مسابقات فوتسال جام رمضان در سبزوار بسته شد.

رییس هیئت فوتبال شهرستان ازپایان مسابقات فوتسال در رده های آزاد و پیشکسوتان درسبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار سید جلال حسینی با اعلام این خبر گفت: مسابقات فوتسال جام رمضان سبزوار از روز جمعه مورخ 28 اردیبهشت ماه در محل سالن شهید مشکانی آغاز گردید.

وی در ادامه افزود : این دوره از رقابتها در رده سنی آزاد با حضور 28 تیم در 7 گروه چهار تیمی و در رده سنی پیشکسوتان با 8تیم در دو گروه چهار تیمی شرکت کرده بودند،تیم ها با هم به رقابت پرداختند.

حسینی گفت: درشب پایانی این رقابتها در رده سنی آزاد تیم های مهر افچنگ  به مصاف استودیوچترا رفت که در پایان یک رقابت دیدنی تیم مهر افچنگ موفق شد تیم استودیو چترا را مغلوب و قهرمان مسابقات فوتسال جام رمصان در سال 97 را از آن خود نماید بدین ترتیب استودیو چترا و پرسپولیس به ترتیب دوم و سوم این مسابقات را بدست آوردند .

در رده سنی پیشکسوتان فینال این بخش را تیم های بهزیستی و طلای اسدی با هم برگزار کردند که در پایان یک دیدار فوق العاده جذاب و پرگل تیم بهزیستی توانست نتیجه پایانی این دیدار را از آن خود نماید و تیم های طلای اسدی و قالیشویی بهار جایگاه دوم و سوم این رده را از آن خود نمایند،بدین ترتیب پرونده مسابقات فوتسال جام رمضان در سبزوار بسته شد.

لازم بذکر است در شب پایانی ازعوامل اجرایی و پدیده های این دوره از مسابقات توسط هیئت فوتبال شهرستان سبزوار با حضور مسئولین  تجلیل بعمل آمد .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

سه شنبه, 28 اسفند 1397

اوقات شرعی