خانه اخبار ستاد ساماندهی امور جوانان

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

ستاد ساماندهی امور جوانان

 

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سبزوار درسال 97 برگزار شد

اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سبزوار در 97 با محوریت بررسی وضعیت ازدواج جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار مجید نصراله زاده با اعلام این خبر گفت :   اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سبزوار در 97 با محوریت بررسی وضعیت ازدواج جوانان درروز چهارشنبه مورخ 22 فروردین ماه در محل فرمانداری سبزوار برگزار شد.

در ابتدای جلسه معاونت فرماندار مهندس میردشتی ضمن تقدیر از حضور اکثریت اعضا و همچنین تبریک اعیاد پیش رو  از توجه ستاد به رویکرد مسئله آسیب های اجتماعی علی الخصوص وضعیت ازدواج و اشتغال در سال جاری را یک از مهمترین دغدغه های این ستاد و تمامی دستگاههای عضو عنوان داشتند.

وی همچنین با اشاره به اینکه دستگاههایعضو ستاد  فعالیتهای موثر در بعد ازدواج (قبل ،حین و بعد از ازدواج ) برداشته اند امسال به سمت مدیریت کردن و یکپارچه کردن آنها پیش برویم.

همچنین نماینده ورزش و جوانان ضمن تبریک سال نو  توضیحاتی در خصوص اوضاع ازدواج جوانان و موانع اساسی (فرهنگی ،روانی و اشتغال )را بیان کردند.

در ادامه کسرائی رییس سازمان بهزیستی سبزوار از برگزاری تعداد 70 کارگاه آموزشی ازدواج در سطح شهرستان خیر و اشاره به تاثیر مثبت مراکز مشاوره این نهاد در برگشت طلاقهای توافقی مواردی را مطرح نمودند.

نماینده مرکز بهداشت سبزوار دکتر عبداله زاده از اثر بخشی طرح ارائه سند رسمی در خصوص برنامه های کاربردی  ازدواج درسطح شهرستان گفتند. و خواستار همکاری بیشتر دانشگاهها در ارائه پیشنهاد و راهکار در این مورد شدند.

در ادامه  هر یک از دستگاهها به بیان دیدگاههای خود و ارائه راههکار های مبتنی بر اجرای بهتر و نتیجه بخش در بعد ازدواج جوانان پرداختند.

 
 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

سه شنبه, 28 اسفند 1397

اوقات شرعی