خانه اخبار جام نوروزی

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

جام نوروزی

مسابقات جام نوروزی دربیش از40 روستای سبزوار برگزار گردید.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار از برگزاری مسابقات جام نوروزی دربیش از 40 روستای سبزوارخبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار مجید نصراله زاده با اعلام این خبر گفت : درسال 97 همانند سال گذشته مسابقات جام نوروزی از اول فروردین با انگیزه رشد و توسعه ورزش همگانی و جهش به سمت ورزش قهرمانی با استعدادیابی در سطح شهر ، بخش و روستاهای شهرستان آغاز شد و تقریبا تمام برنامه های از پیش تعیین شده با همت همکاران ، دهیاران،مسئولین ورزش روستاهها و البته حضور مشتاقانه مردم به مرحله اجرا درآمد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با بخشداری بخش روداب و جمعی از دهیارها روستاهها  مسابقات جام نوروز و جام شهدای مدافع حرم در رشته‌های ورزشی از جمله بازی‌های بومی و محلی، والیبال، کشتی، طناب‌کشی، فوتسال و فوتبال، همایش پیاده روی خانوادگی برگزار شد.

نصراله زاده با اشاره به اینکه مسابقات جام نوروز دربیش از40 روستای سبزوار برگزار گردید. ، افزود: جدا از برنامه های خانوادگی و همگانی، در مجموع بیش از 150 تیم در مسابقات نوروزی شهرستان سبزوار با هم به رقابت پرداختند.

وی هدف از برگزاری مسابقات جام نوروزی را ایجاد شور و نشاط در میان جوانان و پر کردن اوقات فراغت در سطح شهر ، بخش ها و روستاها عنوان کرد و گفت: در این ایام جشنواره بازی‌های بومی-محلی و ورزش همگانی برای ایجاد فضای مفرح و امید بخش در روستاهای شهرستان کاملا پرشور و پررونق برگزار شد .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار در پایان ابراز امیدواری کرد که نتایج این مسابقات نوروزی و استعدادهای شناسایی شده در آنها بتوانند در آینده ورزش سبزوار نقش موثری ایفا کنند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

جمعه, 02 فروردین 1398

اوقات شرعی