خانه اخبار کشتی باچوخـه

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

کشتی باچوخـه

 

مسابقات منطقه ای کشتی با چوخه در سبزوار برگزار شد

رئیس هیات کشتی سبزواراز معرفی نفرات برتراولین دوره مسابقات کشتی با چوخه در سبزوار خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار اسحاق الهی فر با اعلام این خبر گفت :اولین دوره مسابقات منطقه ای کشتی با چوخه روز سه شنبه در گود کشتی روستای رازقند بخش مرکزی شهرستان سبزوار برگزارشد.

اسحاق الهی فر در گفت و گو با روابط عمومی اداره ورزش افزود: در این مسابقات 110 کشتی گیر از 17 شهرستان استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی در حضور بیش از 2 هزار تماشاگر با هم رقابت کردند.

وی اظهار کرد: در این مسابقات کشتی گیران در پنج وزن 66، 74 ، 84 ، 96 و به اضافه 96 کیلو گرم به رقابت پرداختند که در وزن 66 کیلوگرم محمد سرکوهی از سرخس، رضا ارغیانی و علی رامشینی از سبزوار به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در وزن 74 کیلو گرم حسن قرایی از مشهد، سجاد تیموری از سبزوار و محمد عباسی از فریمان به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

الهی فر افزود: در وزن 84 کیلو گرم نیز قاسم شورابی و امیر قاسمی نژاد از سبزوار و حسین دامن افشان از فریمان صاحب مقام های اول تا سوم شدند.

وی اظهار کرد: در وزن 96 کیلو گرم علی اکبر محمودآبادی از سبزوار، سید قاسم عطایی از فریمان و علی اکبر امیری از سبزوار به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در وزن به اضافه 96 کیلو گرم نیز کامران رستمی و علی شکفته از سبزوار و امین کاملی از مشهد به ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

الهی فر افزود: به نفرات اول هر وزن یک راس قوچ ، نفرات دوم یک فرش و نفرات سوم 2 عدد پتوی گلبافت اهدا شد.

بیش از 6 هزار ورزشکار در 38 هیات ورزشی سبزوار سازماندهی شده اند که در حوزه ورزش های حرفه ای، قهرمانی، بومی و محلی و همگانی فعالیت دارند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

سه شنبه, 28 اسفند 1397

اوقات شرعی