خانه اخبار هندبال پیشکسوتان

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

هندبال پیشکسوتان

برگزاری جلسه هم اندیشی مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور یادواره شهدای هویزه

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از برگزاری مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور به میزبانی سبزوار در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار مجید نصراله زاده  در این باره گفت: جلسه هم اندیشی پیرامون مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور یادواره شهدای هویزه روز گذشته به میزبانی اداره ورزش و جوانان سبزوار برگزار گردید.

وی افزود : دراین جلسه که با حضور معاون فرماندار ،شورای شهر ، روئسای ادارات تابعه و همچنین  تنی چند از خانواده های شهدای هویزه و اعضاء هیئت هندبال سبزوار بابیان موارد خاصه این مسابقات برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه به رسم میزبانی رئیس اداره ورزش شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدعوین در این جلسه از اسپانسر های دوره های قبل  هندبال سبزوار تقدیر کردند همچنین ایشان از یادواره شهدای هویزه بعنوان یک برند خیلی باارزش در شهرستان دانستند.

در ادامه این جلسه حاضرین جمعآ به این مسئله اذعان داشتند که این مسابقات میتواند یک شور و نشاط در بین آحاد مردم سبزوار ایجاد و از حمایت همه جانبه دربرگزاری این مهم خبر دادند .

در پایان جلسه مهندس میردشتی معاون محترم فرماندار سبزوار ضمن تشکر از میزبانی اداره ورزش و جوانان در خصوص میزبانی جلسه  بحث فرهنگی را  یکی از بارزه های اصلی شهرستان عنوان و از این مسابقات بعنوان وسیله ای قدرتمند در اعتلاء و رشد این فرهنگ ذکر کردند و از حمایت همه جانبه فرماندار و ادارات تابعه برای هرچه باشکوهتر برگزاری این مسابقات در بهمن ماه عنوان کردند.

لازم بذکر است مسابقات هندبال پیشکسوتان کشور یادواره شهدای هویزه 12 بهمن ماه به میزبانی شهرستان سبزوار و با حضور 11 استان برگزار می گردد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

جمعه, 02 فروردین 1398

اوقات شرعی