خانه اخبار اولین المپیاد خانوادگی ورزش همگانی

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

اولین المپیاد خانوادگی ورزش همگانی

 

پایان نخستین المپیاد ورزش همگانی در سبزوار

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از برگزاری  نخستین المپیاد ورزش همگانی طی سه روز در سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار مجید نصراله زاده با اعلام این خبر گفت: اولین المپیاد ورزش همگانی در سبزوار و در دوبخش آقایان , بانوان و در 10رشته ورزشی دارت، پلخمون، هفت سنگ، طناب زنی، طناب کشی، والیبال، داژبال، روپایی فوتبال هدفمند و پنالتی بسکتبال برگزار شد.

مجید نصراله زاده افزود: در نخستین المپیاد ورزش همگانی در شهرستان سبزوار، 500 ورزشکار مرد و 300 ورزشکار زن در 9 رشته ورزشی در 2 سالن ورزشی حجاب و شهید مشکانی با همدیگر رقابت کردند.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری رقابت ها، ایجاد شور و نشاط بین جوانان کشف استعدادهای ورزشی شهرستان و شرکت در مسابقات قهرمانی و بومی محلی بود، اظهار کرد: در این مسابقات ورزشکاران با یک دقیقه سکوت به جانباختگان کشتی سانچی ادای احترام کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت: درپایان هر رشته ورزشی با حضور نماینده اداره کل ورزش و جوانان به تیم های اول و نفرات نخست هر رشته ورزشی تندیس مسابقات و نفرات دوم و سوم حکم قهرمانی این مسابقات اهدا شد و نفرات برتر در مسابقات استانی که دهه فجر که به میزیانی مشهد برگزار می شود شرکت می کنند.

ایشان در پایان از همکاری شهرداری, مدیریت فرهنگی ورزشی شهرداری, کانون شهید محمدیانی و هیئت های همگانی,والیبال,انجمن های ورزشی و ورزش روستایی تقدیر و تشکر کردند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

شنبه, 31 فروردین 1398

اوقات شرعی