امام خمینی (ره)مردم صاحبان اصلی نظام و مشارکت آنان ضامن تداوم انقلاب است.
منوی اصلی
تماس با ما


ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.
اوقات فراغت

روابط عمومی

 

گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ظهر امروز گردهمایی و کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سروش پورآزاد مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به فعالیت ادارات ورزش و جوانان در ۲۸ شهرستان خراسان رضوی هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان‌ها و همچنین تقویت بخش اطلاع رسانی در حوزه ورزش و جوانان شهرستان‌ها نیاز است تا گردهمایی‌ها به صورت ویژه و منظم برگزار شود.

وی افزود: فعالیت‌های ورزش و جوانان به خصوص در جوانان باید با اطلاع رسانی بهتری به جامعه انتقال پیدا کند، برخی ضعف‌ها در این زمینه وجود دارد که با پشتیبانی و حمایت اداره کل ورزش و جوانان در حال برطرف شدن است در برخی حوزه‌ها وزارت از ما در خواست‌هایی دارد که در همین راستا نیاز است که هر شهرستان در بخش روابط عمومی فعالیت‌های بیشتری انجام دهد.

در این جلسه توحید آرش نیا  سردبیر روزنامه شهرآرا به عنوان مدرس کارگاه آموزشی مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های خراسان رضوی را برگزار کرد.

در پایان کارگاه آموزشی با حضور کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی و مجید پوررضایی معاون فرهنکی و امور جوانان از سیروس اجنوردی، ملیحه علیپور و زهرا جهانشیری مسئولین روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌های سبزوار، تربت حیدریه و زاوه به عنوان روابط عمومی‌های برتر انتخاب شدند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی
یکشنبه, 25 آذر 1397
اوقات شرعی

Translate By : Sabzevarsport.ir