خانه اخبار اسلالوم

منوی اصلی

تماس با ماورزش صبحگاهی

ورود شما را به وب سایت اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار خیر مقدم عرض می نماییم.

اوقات فراغت

اسلالوم

برگزاری دومین دوره مسابقات خانوادگی اسلالوم کِشنده ها (تریلی ) در سبزوار

رییس هیأت موتورسواری و اتومبیل‌رانی شهرستان سبزوار از برگزاری دومین دوره مسابقات خانوادگی اسلالوم کِشنده ها (تریلی ) در سبزوار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سبزوار حسین عنایتی در این باره گفت : این هیأت برای دومین بار در سبزوار و بمناسبت ایام نوروز اقدام به برگزاری مسابقات خانوادگی اسلالوم کِشنده ها ( تریلی ) در سبزوار نموده است.

وی افزود: این دوره از مسابقات با حضور بیش از 25 شرکت کننده در سه بخش  تک محور ،دو محور و بصورت خانوادگی در روز سه شنبه 8 فروردین ماه و از ساعت 11 صبح در محل پارک شهدای گمنام سبزوار برگزار گردید .

که در پایان این دوره از مسابقات در بخش تک محور آقایان قاسم فسنقری، مهدی محمدپور  و جابر برآبادی به ترتیب اول تا سوم را کسب نمودند. و در بخش دو محور آقایان عبدالله فیض آبادی و ناصر نوری موفق به کشب جایگاه اول تا دوم شدند.

ایشان در ادامه از حضور  موفق سه بانوی راننده پایه یکم این شهرستان خانم ها ( فسنقری ،سنگ سفیدی و حیدری ) در این دوره از مسابقات  اشاره داشتند.

حسین عنایتی در پایان مهم ترین هدف در این دوره از مسابقات را تحرک و افزایش روحیه و سلامت برای خانواده های شهر  سبزوار عنوان کردند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

 

کانال تلگـرام ما

ساعت و تاریخ شمسی

سه شنبه, 28 اسفند 1397

اوقات شرعی